fbpx

Përfaqësuesja e Kosovë mban sot seancën e parë stërvitore

Përfaqësuesja e Kosovës ka arritur në Gjermani dhe i është nënshtruar stërvitjeve para miqësoren me Eintracht Frankurtin dhe Werder Bremenin.

Selektori Albert Bunjaku sipas të gjitha gjasave do të ketë dy mungesa të rëndësishme, Donis Avdiajn dhe Loret Sadikun.

Megjithatë atmosfera në skuadër duket të jetë shumë e mirë dhe se të përzgjedhurit po stërviten normalisht.
Klima për stërvitje është tejet e përshtattshme, dhe se motivi duket të jetë mjaft i madh.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button