fbpx

‘Kuq e zi je ti’ me 830 mij klikime për 3 ditë (Video)

Kënga ‘Kuq e zi’ e Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit pavarësisht që ka pak ditë që ka dalur në treg po arrin t’ia kalojë këngët e publikuara më parë.

Teksti i saj ka filluar të memorizohet nga të gjithë dhe po publikojnë video duke kënduar kngën e kombëtares.

“Kuq e zi je ti” është rikthyer në senzacion duke regjistruar 830 mijë klikime në YouTube./Prive.al

Lajme të ngjashme

Back to top button