fbpx

Ronaldo dhe gjesti i tij josportiv (Video)

Në spektaklin e Camp Nou ku Barcelona mundi 2:1 Real Madridin, nuk munguan as tensionet.
Në një moment, fërkime pati edhe në mes Ronaldos dhe Mascheranos. Portugezi ia ngrehu veshin argjentinasit, duke i kërkuar që të ngrihet e të mos simulojë.

Lajme të ngjashme

Back to top button