fbpx

Haxhi Krasniqi përfundon në spital

Sipas komentatorit të SAT 1 që transmetoi meçin drejtpërdrejt mes Krasniqit dhe Brahmer, boksieri nga Kosova menjëherë pas meçit, është nisur drejt spitalit më të afërt, ku pritet të ketë intervenim kirurgjikal në buzën e tij të lënduar. Përndryshe shëndeti i tij është i mirë.

Lajme të ngjashme

Back to top button