fbpx

VMRO-DPMNE nesër nga Manastiri fillon karvanin e tubimeve

VMRO-DPMNE nesër nga Manastiri fillon karvanin e tubimeve të kësaj partie nëpër qytete të ndryshme të Maqedonisë dhe njëkohësisht është vazhdimi I tubimit të mbajtur javën e kaluar në Shkup.

Ne tubimin e Manastirit të pranishmëve do tu drejtohet kryeministri Nikolla Gruevki.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button