fbpx

Ke kujdes!

“Talentin ta jep Zoti. Ji modest. Famën ta jepin njerëzit. Ji mirënjohës. Mendjemadh bëhesh vet. Ke kujdes!”

John Robert Wooden ishte një lojtar dhe trajner i basketit nga Amerika.

Lajme të ngjashme

Back to top button