fbpx

Ja dhe fotoja më interesante e Eklipsit (Foto)

Kreativiteti shqiptar po tregohet edhe në Mauritani. Atje një fotograf, Agron Dragaj, ka kapur pamje spektakulare të eklipsit diellor në Mauritani, një shtet në kontinentin e Afrikës Veriore.

“Stages of partial eclipse in Nouakchott, Mauritania” ka shkruar ai.

Për më tepër shikoni foton.

Lajme të ngjashme

Back to top button