fbpx

Rita Ora shkëlqen në performancën e saj për Coca Cola-n (FOTO)

Rita ora nuk është një femër e marrshme, përkundrazi ajo është gjithnjë shumë e interesuar të vishet në mënyrë ekstravagante dhe joshëse.

Ajo është pyetur që të performojë në hapjen e lokalit Coca-Cola bar në Soho, së cilës ftesë ajo i është përgjigjur pozitivisht

Ajo pozoi përpara lokalit dhe dukej magjepsëse.

Ajo ishte veshur me një fustan të kuq.

Image

Ajo ishte thjeshtë perfektë, nga makijazhi deri te veshja e stili, transmeton Mirror.

Image

Stili i flokëve Ritës ishte shumë joshës, dhe dukej pak si Jessica Rabbit.

Ajo u fotografua me një shishe të Coca Colas përpara lokalit të sapo hapur .

Fotografët kanë arritur të nxjerrin fotografi shumë të bukura e të zjarrta nga performanca e shkëlqyer e Ritës gjatë lëvizjes së saj nëpër tepihun e kuq.

Image
13598_922444661109192_825384862308897826_n
1902079_922444667775858_9129115542579041305_n
10443391_922444694442522_4738243907686578817_n
10571967_922444707775854_1633103188928031880_o
10885237_922444681109190_2458491681953035937_n
11071403_922444714442520_4481978430934598023_n11067486_922444701109188_7221406774139993430_n

Lajme të ngjashme

Back to top button