fbpx

Zbulohen arsyet e vdekjes së 27 vjeçarit Uran Kupa nga Struga

Zbulohen arsyet për vdekjen e 27 vjeçarit Uran Kupa nga Struga, ish truproje e kryetarit të Ziadin Selës, por në interes të hulumtimit nuk jepen , njofton portali “Plusinfo”

Trupi i tij u gjet dje. Trupin e tij e ka identifikuar vëllai i tij.

Nga 6 shkurti Urani ka dal dhe nuk është kthyer më. Një ditë pas zhdukjes së tij është gjetur vetëm vetura e tij.

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Edhe pse u arrit te identifikohet trupi i uran kupes mendoj që shteti duhet të vazhdoj me gjdo mas punën e metutjeshme për zbulimin e kriminelëve që e vranë uranin e pafajshëm. Një krim i till nuk tolerohet kurrsesi. Vrasësi duhet të zbulohet dhe të dënohet ashtu si e meriton. Vrasës i pa zbuluar dhe i pa arrestuar ësht rrezik i madh për qytetarët.

Back to top button