fbpx

I pa fat Arsenali (VIDEO)

Skuadra franceze, Monaco, ka arritur të kalojë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Gjithsesi, francezët për ta arritur një gjë të tillë u deshtë të luftonin fortë gjerë në fund kundër Arsenalit.

Londinezët fituan 2:0 kundër francezëve në udhëtim, por u eliminuan falë tre golave në udhëtim të Monacos dy javë më parë.

Olivier Giroud (36’) dhe Aaron Ramsey (79’) shënuan golat e kësaj fitoreje për Arsenalin, por s’mjaftuan.

 


All Goals Monaco 0:2 Arsenal Highlights 17/03/15 by OfficialGoals

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button