fbpx

Michelle Obama “çmend” Presidentin dhe fansat me lëvizjet e saj (Video)

Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama, ka mahnitur miliona shikues të emisionit të Ellen DeGeneres, me lëvizjet e saj prej valltareje.

Në emisionin që Zonja e Parë ka treguar për jetën brenda Shtëpisë së Bardhë, pjesa më e pëlqyer nga shikuesit, e ritransmetuar nga shumë portale e rrjete sociale, ishte ajo ku bashkëshortja e presidentit, Barack Obama, tregon aftësit kërcimtares.

Përcjellja e ritmit të muzikës nga Michelle dhe aftësitë e saj lëvizëse, sikur të ishte valltare profesionale, ka shkaktuar “zili” edhe te presidenti, që njihes sikur valltar më i mirë se sa bashkëshortja e tij./Lajmi.net

 

Lajme të ngjashme

Back to top button