fbpx

Kalou me çekiç dëmton Murin e Berlinit! (Video)

Ish lojtari i Chelseat, Salomon Kalou pritet të dënohet me 10 mijë euro.

Sulmuesi i Hertës nga Berlini është fotografuar duke e dëmtuar me çekiç dhe daltë Murin e famshëm të Berlinit.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button