fbpx

Fitore e rëndësishme për Realin

Real Madridi ka arritur të shënojë fitore të rëndësishme në sfidën kundër Levantes.

Mbretërit i dhanë fund serisë jo të mirë të rezultateve me fitoren 2:0 kundër Levantes.

Gareth Bale (18’ dhe 40’) ishte heroi i kësaj fitoreje për Realin me dy golat e tij.

Ai shënon pas nëntë ndeshjesh ‘agjërim’, që kur u fishkëllye nga tifozët në Santiago Bernabeu.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button