fbpx

Ky është i dashuri i Dafina Zeqirit!

Dafina Zeqiri nuk është single, këtë e konfirmuar edhe vetë këngëtarja. Por ajo  nuk ka treguar se kush është ai që ia ka marrë zemrën.

Por misteri nuk zgjat shumë ne sjellim disa fotografi të Dafinës të shoqëruar me të dashurin aktual.

Për këtë lidhje emisioni Prive pati raportuar muaj më parë, pavarësisht kësaj e rëndësishme është që Dafina po bën ‘shumë qef’ në lidhje dhe karrierë./Prive.al
duffye

Lajme të ngjashme

Back to top button