fbpx

Luana publikon këngën e re “E jemja” (Video)

Pas hitit Luanët me Dj Blunt dhe Real 1 që u publikua vitin e kaluar, bukuroshja nga Tirana, Luana Vjollca ka publikuar këngën e re të titulluar “E jemja”.

Ndëgjoni këngën…

Lajme të ngjashme

Back to top button