fbpx

Bayerni i “lindur” për të fituar

Weder Bremen ka dalë të jetë një kundërshtar i lehtë për Bayern Munchen. Skuadra e Pep Guardiolas ka arritur ta mposht me rezultat 0:4 në udhëtim.
Thomas Muller, Alaba dhe Robert Lewandowski me dy gola, ishin realizatorët për Bayern Munchen.
Bayerni vazhdon të fuqizohet në krye të Bundesligës, ku ka mbledhur 64 pikë

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button