fbpx

Manchester dhe Arsenal kërkojnë sulmuesin Perez

Skuadrat angleze Manchester United dhe Arsenal janë vënë në ndjekje të sulmuesit spanjoll të Newcastle United, Ayoze Perez.

Perez ka shkëlqyer këtë edicion në Newcastle, duke rënë kështu në sy të skuadrave të mëdha angleze.

Më herët për shërbimet e tij kanë qenë të interesuara edhe Real Madrid dhe Barcelona.

Lajme të ngjashme

Back to top button