fbpx

Babastars godasin me “High 3” (Video)

Pas ‘High 1’ dhe ‘High 2’ labeli Babastars ka publikuar edhe këngën tjetër të shumë paralajmëruar ‘High 3’.

Kënga është punuar nga ThreeDots të cilët kanë bërë miksimin dhe pasterizimin, teksti është shkruar nga vet antarët e labelit, ndërsa muzika nga LiBetas.

Videoklipin e këngës e ka realizuar kompania Max Production.

Kënga fillon me repturën e Getoar Selimit dhe mbarohet nga Cozman./ Portalb

Lajme të ngjashme

Një koment

Back to top button