fbpx

Kështu dhemb bukuria e femrave (FOTO)

Ndoshta këto foto do t’ju duken të njohura? Një fotograf anglez Justin ka bërë disa fotografi që tregojnë se çfarë durojnë femrat, si vishen në gjëra të ngushta dhe taka të larta, në rend të parë për tu dukur më mirë, me të dhe për tu pranuar në këtë shoqëri që reklamon femrën perfekte!

 

 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button