fbpx

Interi mposhtet nga Wolfsburgu

Wolfsburgu ka mposhtur 3:1 Interin në ndeshjen e parë të Europa League, dhe kontribut të madh në fitoren e skuadrës gjermane, ka dhënë portieri i Interit.

Roberto Mancini ia besojë portën Juan Carrizos, ndërsa ky i fundit, pati dorë në tre golat e Wolfsburgut, duke bërë gabime amatore.

Interi ishte skuadra e parë që gjeti golin, duke shënuar me anë të Palacios, në minutën e 6’.

Në anën tjetër, Naldo me një gol dhe De Bruyne me dy gola shënuan golat për Wolfsburgun.

Lajme të ngjashme

Back to top button