fbpx

Puthja e Albanit dhe Miriamit në prapaskenën e X-Factor

Në edicionin e këtij viti, të 4-tin e X Factor, Alban Skënderaj dhe e dashura e tij, Miriam Cani janë rivalë në jurinë dhe përgatitjen e ekipeve të këtij spektakli.

Megjithatë ata nuk harrojnë asnjëherë fijet shpirtërore që i mbajnë bashkë. Të qenit profesionistë nuk i pengon sigurisht të shfaqin dashuri.

Ndoshta para kamerave pak vend ka për ta treguar këtë, por pas tyre, po. Ja një çast mes të dyve para fillimit të natës së tretë, teksa Albani i jep një puthje të dashurës së zemrës.

Lajme të ngjashme

Back to top button