fbpx

Cila është lidhja mes Bleros dhe Shkurte Gashit?

Blero ja ka marrë dorën provokimeve. Këngëtari i “N.U.N”, standard bënë diçka , e cila më pas shndërrohet në lajm.

Së fundi, Blero ka ardhur në duet me këngëtaren Shkurta Gashi. Balada e tyre ka tërhequr vëmendjen, është pëlqyer aq sa edhe është kritikuar.

E, kjo këngë i ka afruar shumë këngëtarët në fjalë.

Blero, po shihet gjatë gjithë kohës nën shoqërinë e Shkurtes. Shpesh duken edhe shumë intim.

Po provokojnë, apo…? /Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button