fbpx

Miriam Cani apo Afërdita Dreshaj?

Bukuroshja Afërdita Dreshaj ka ndryshuar stilin e flokëve. Ajo, i ka prerë balluket, për çka edhe është komplimentuar.

Por, për shkak të këtij ndryshimi, Afërdita po duket identikë si këngëtarja e njohur shqiptare Miriam Cani.

Nëse Dreshaj shikohet kalimthi, lehtë mund të ngatërrojet me Canin, e cila gjithashtu është bionde dhe ka balluke.

Shikoni ngjashmërinë./Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button