fbpx

Zaev: Menduh Thaçin do ta “shpërblejmë” me biseda shtesë për tradhtinë e tij (VIDEO)

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev sot ka paralajmëruar se për kryetarin e PDSH-së Menduh Thaçin do të publikojë edhe biseda tjera me të cilat do të zbulohet çfarë ai ka bërë.

“Menduh Thaçin do ta “shpërblejmë” me biseda shtesë që do të konfirmojnë në mënyrë absolute këtë që ne e flasim dhe do të zbulojmë shpirtin e tij tradhtari, jo ndaj Zaevit dhe opozitës, por ndaj mbështetësve të vetë dhe popullit të tij “, tha Zaev i cili sot në Prokurori dha deklaratë për rastin “puç”.


Përndryshe mbrëmë në konferencën për shtyp u publikua biseda e Menduh Thaçit dhe Sasho Mijallkovit.

Dëgjoni nga minuta 1.40

Lajme të ngjashme

Komentet

Back to top button