fbpx

Porto triumfon ndaj Baselit

Skuadra portugeze, Porto, ka arritur të triumfojë në sfidën e dytë kundër Baselit.

Portugezët triumfuan bindshëm 4:0 për të kaluar tutje me rezultat të përgjithshëm 5:1.

Brahimi, Herrera, Casemiro dhe Aboubakar shënuan golat e këtij triumfi për Porton.

Shkëlzen Gashi luajti në këtë sfidë gjerë në minutën 77’, teksa Taulant Xhaka luajti 90 minuta.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button