fbpx

Luana shumë shpejt me video të re

I ka bërë mirë fama. Luana Vjollca që nga momenti që është bërë e njohur i kanë ecë punët mirë. Ajo u bë shumë e dashur për publikun duke pasur një sukses të madh.

Jo vetëm jeta profesionale po i shkon mirë. Edhe nga privatja Luana është shumë e kënaqur pasi që kohëve të fundit na ka treguar se po ndjehet shumë e dashuruar.

Sidoqoftë, dashuria po e motivon atë që të punojë sa më shumë dhe të jetë sa më aktive me lansimin e projekteve të reja.

Luana përmes një tweeti në Twitter ka treguar se është duke punuar në videon e re por nuk ka dhënë detaje të tjera se kur do të del apo se çka do të përmbajë duke e lënë si surprizë për fansat e saj. /Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button