fbpx

Arbana Osmani bëhet nënë

Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj, Arditi, janë bërë prindër të një djali mëngjesin e sotëm. Moderatorja e njohur e Top Channel është bërë nënë. Jon është emri i djalit që ka sjellë në jetë Arbana, në spitalin “Koço Gliozheni”. Lajmi vjen nga profili i saj zyrtar në Facebook, në të cilin shkruhet: “Sot në mëngjes lindi një engjëll i quajtur Jon”. Mësohet se nënë e bir gëzojnë shëndet të plotë.

Lajme të ngjashme

Back to top button