fbpx

Çka ndodh me BBC, statistikat e tyre të tmerrshme?

Bale, Benzema, Cristiano (BBC) po kalojnë momente të vështira në Real Madrid.

Treshja e Real Madridit, Bale, Benzema dhe Cristiano po kalojnë momentet më të këqija në Spanjë.

BBC po dështon në çdo aspekt në vitin 2015 dhe është larg formës që ka treguar në vitin 2014.

Gjatë vitit të kaluar BBC kishte shënuar nga 2.6 gola për ndeshje, ndërsa kjo shifër ka rënë në 1.3 për ndeshje në vitin 2015.

BBC në vitin 2015 ka shënuar vetëm 13 gola, Ronaldo 5, Benzema 5 dhe Bale 3, ndërsa Leo Messi i vetëm 15 gola.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button