fbpx

Futbollistët e Barcelonës bëjnë “magji” në stërvitje (Video)

Përpos se ushtrojnë gjëra taktike, lojtarët e skuadrës së Barcelonës në stërvitjet e tyre ushtrojnë dhe disa triqe të cilat duken mjaft të pabesueshme.

Disa nga lojtarët e Barcelonës kanë vendosur që të ushtrojnë disa triqe të pabesueshme në stërvitjet e tyre.

Neymar, Alves dhe Rafinha ishin pjesë e kësaj çështjeje.

Ishte Alves i pari ai që bëri një stil mjaft interesant, për tu vazhduar me Neymarin i cili provoi një trik gjithashtu të jashtëzakonshëm.

Lajme të ngjashme

Back to top button