fbpx

Besa Kokëdhima, publikon këngën Amelia

Vetëm dy javë pas këngës së fundit, Besa Kokëdhima më prodhimtare se kurrë vjen me një këngë dhe video të re që titullohet Amelia.

Besa ft Mattyas sjellin një këngë me ritme verore dhe pse në video kalojnë të gjitha stinët. Kënga është në anglisht duke treguar synimet e Besës për tregun ndërkombëtar muzikor.

Me muzikë të Daniel Alexandrescu, Vasilescu Emanuel Paul dhe Radu Fornea dhe tekst të Daniel Alexandrescu dhe Besa Kokëdhimës, kjo video sapo ka nisur transmetimin në kanalin youtube Roton Music TV./RevistaClass

Lajme të ngjashme

Back to top button