fbpx

Futet në ring nga publiku dhe nokauton kundërshtarin (Video)

Në Rusi është regjistruar meç në të cilën një i ri nga publiku, ka hyrë në ring dhe ka nokautuar kundërshtarin.

I riu i quajtur Dimitri Dzubiy, zëvendësoi boksierin që hoqi dorë nga beteja. Ai hoqi rrobat e tij, veshi rrobat e duhur, hyri në ring dhe rrëzoi për toke Max Baltrushinan. /Telegrafi

Lajme të ngjashme

Back to top button