fbpx

Horoskopi ditor, e premte 27 nëntor 2020

Dashi
Dite shume e kontrastuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni mosmarrëveshje me partnerin dhe asgjë nuk ka për t’iu ecur mire. Beqaret do realizojnë disa takime interesante, por nuk do jene ende gati për te marre vendime. Ne planin financiar çdo gjë do varet nga mënyra sesi ju do silleni me te ardhurat. Po shpenzuat
pa kursim do keni vështirësi.

Demi
Tregohuni sa me te arsyeshëm sot ju te dashuruarit sepse vetëm ne këtë mënyrë do arrini t’i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet dhe do jeni me te qete. Beqaret do bëjnë mire t’i marrin gjerat me qetësi ne mënyrë qe te mos zhgënjime me vone. Financat do mbeten te paqëndrueshme gjithë kohës. Shmangni çdo lloj shpenzimi sepse përndryshe do keni probleme serioze.

Binjaket
Asnjë planet nuk do ndikoje sot ne jetën tuaj ne çift prandaj çdo gjë do varet nga sjellja juaj. Tregohuni me te kuptueshëm dhe me tolerante nëse doni qe gjithçka te shkoje mire. Beqaret do afrohen edhe me tepër me një person qe ka kohe qe i josh.  Financat do vazhdojnë te mbeten te ekuilibruara ne çdo moment. Do mund te kryeni edhe
ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Gaforrja
Bashkëpunim, humor i mire, përkujdesje reciproke. Marrëdhënia me partnerin do jete e shkëlqyer gjate gjithë kësaj dite. Shfrytëzojeni çdo moment sikur te ishte i fundit. Beqaret do jene me te rezervuar dhe do ngurrojnë te hedhin hapa. Ne planin financiar do jeni objektive dhe do i kuptoni edhe gabimet e bëra me pare. Me ne fund do merrni masat e duhura.

Luani
Mos e provokoni për asnjë moment partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit dhe do e prishni gjithë ambientin qe ishte krijuar. Beqaret do gjendjen përballë disa dilemave te vështira dhe nuk do dine çfarë hapash te hedhin. Financat do vazhdojnë te mbeten ende delikate. Vetëm ndihma e ndonjë te afërmi me te ardhura te mira mund t’iu nxjerre nga situata.

Virgjeresha
Ata qe janë ne një lidhje nuk do bien aspak dakord me personin qe kane ne krah dhe mosmarrëveshjet do jene ne njëpasnjëshme. Kujdes sepse po vazhduat kështu gjendja mund t’iu dale jashtë kontrollit. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë dhe nuk do kërkojnë ndryshime. Gjendja financiare fatmirësisht do jete goxha e qëndrueshme.

Peshorja
Do ëndërroni me shume nga sa duhet gjate kësaj jave dhe kjo mund te sjelle zhgënjime te mëdha për ju. Duhet me patjetër te riktheheni me këmbë ne toke. Beqaret do jene si adoleshente te cilët do jene gati edhe për aventura kalimtare vetëm te  përjetojnë emocione. Ne planin financiar mos e lini zgjidhjen e problemeve për nesër sepse
do keni me shume vështirësi.

Akrepi
Dite goxha e trazuar dhe here pas here e mbushur me te papritura kjo e sotmja. Nuk do ndiheni aspak mire dhe ne disa çaste do preferoni te qëndroni vetëm. Beqaret do bëjnë edhe sakrifica vetëm e vetëm qe ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer. Ne planin financiar nuk do ketë probleme, megjithatë mire është te tregoheni te
matur e te duruar ne çdo moment.
Shigjetari
Do ndiheni gjithë kohës te lumtur sot pranë atij qe dashuroni dhe do i shprehni me shume se kurrë ndjenjat. Beqaret nga ana tjetër do jene gjithë kohës ne lëvizje dhe neper takim, prandaj edhe mundësitë për te gjetur personin me te përshtatshëm do shtohen. Gjendja e financave do vazhdoje te mbetet delikate edhe sot. Ne asnjë mënyrë
mos kryeni shpenzime te pamenduara.

Bricjapi
Dite e tensionuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje te njëpasnjëshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni keq dhe here pas here te përhumbur. Beqaret mire është te mos gënjejnë vetëm për te krijuar një lidhje sepse me vone pasojat do jene te renda. Ne planin financiar do keni gjate gjithë ditës mbështetjen e
planetëve dhe nuk pritet asnjë vështirësi.

Ujori
Dite e zymte dhe jo e mire kjo e sotmja për te dashuruarit. Do jeni gjate gjithë kohës nen ankth dhe te stresuar. Shmangni me çdo kush marrjen e vendimeve sepse do gaboni. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim te veçante. Çështjet financiare do varen nga mënyra sesi ju do i menaxhoni ato. Po treguat kujdes
gjendja do filloje te përmirësohet.

Peshqit
Pritet te ndodhin gjera te jashtëzakonshme sot ne jetën tuaj ne çift dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do ndihen te përhumbur dhe nuk do përfitojnë dot as nga mundësitë e mira qe do iu jepen për takime. Nëse nuk doni qe financat te mbeten delikate duhet patjetër te pranoni një pune qe iu
është propozuar sepse do keni fitime.

Lajme të ngjashme

Back to top button