fbpx

Vjen një lajm i mirë për Real Madridin

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka konfirmuar se Luka Modriç do të luajë kundër Barcelonës.

Italiani deklaroi se Modriç ka rifilluar stërvitjet dhe do të luajë patjetër kundër katalunasve.

“Rikuperimi po shkon mirë, pak nga pak. Ende nuk e ka zhvilluar një sesion komplet me skuadrën, por do ta bëjë javën tjetër. Ai do të jetë gati për 22-in dhe shpresojmë të luajë në Camp Nou”, u shpreh Ancelotti, përcjell “Marca”.

Lajme të ngjashme

Back to top button