fbpx

Van Gaal bën plane për blerje të reja

Menaxheri i Manchester Unitedit, Louis Van Gaal, qysh tash ka filluar të mendoj për sezonin e ardhshëm.

Strategu holandez po synon që gjatë verës t’i transferoj pesë lojtarë të rijnë në Old Trafrod, raporton Daily Express.

Nathaniel Clyne, Mats Hummels, Kevin Strootman, Memphis Depay dhe Paulo Dybala janë emrat e lojtarëve që synon t’i transferoj holandezi.

Kurse, për pesë të lartpërmendurit, ekipi nga Premierliga është e gatshme të shpenzoj 200 milion euro.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close