fbpx

Rrahje masive mes policisë italiane dhe tifozëve të Feyenoord

Tifozët e Feynoordit kanë shkaktuar probleme në kryeqytetin italian. Vazhdojnë problemet në sfidat e futbollit me tifozët mysafirë.

Tifozët e Feynoordit kanë shkaktuar trazira në udhëtimin e tyre në Romë.

Holandezët u përplasën me policinë e Romës, para sfidës mes dy skuadrave në Ligën e Evropës.

3

2

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close