fbpx

Balotelli shpëtimtarë i Liverpoolit (Video)

Skuadra e Liverpoolit ka shënuar fitore minimale, por shumë të rëndësishme në sfidën kundër Beshiktashit turk.

“The Reds” triumfuan 1:0 në takimin e parë kundër turqve, edhe pse me mjaft vështirësi.

Hero i kësaj fitoreje për anglezët ishte italiani, Mario Balotelli, i cili realizoi nga pika e bardhë e penalltisë në fundin e takimit.

E, në barazim 1:1 ka përfunduar takimi mes Tottenhamit dhe Fiorentinas i zhvilluar në Londër.


Goal Balotelli (Penalty) – Liverpool 1-0… by Video-Sports

Lajme të ngjashme

Back to top button