fbpx

Super Shaqiri i pafat me Interin (Video)

Interi i Xherdan Shaqirit nuk arriti të marrë fitore në sfidën kundër Celticut në udhëtim.

Përkundër shkëlqimit të futbollistit kosovar, zikaltërit u deshtë të pajtoheshin me një barazim 3:3.

Xherdani realizoi golin e parë të Interit, për të qenë organizator edhe i golit të dytë të shënuar nga Rodrigo Palacio. Argjentinasi shënoi edhe golin e tretë të Interit.

Në anën tjetër, Armstrong, Campagnaro (ag) dhe Guidetti realizuan golat për Celticun.


Goal Shaqiri X. – Celtic 0 – 1 Inter – Europa… by Football–Live

Lajme të ngjashme

Back to top button