fbpx

Zbulohen të fshehtat e Putin, ka bërë operacione dhe rrihte…

Skandalet për kreun e shtetit rus, Vladimir Putin, nuk kanë të sosur. Publikimi i një dokumentari nga rrjeti publik gjerman, ZDF, nxori në dritë të reja të tjera lidhur me jetën private të Putin.

Presidenti rus është i tmerruar nga plakja dhe për këtë arsye ai i është nënshtruar disa operacioneve plastike. Gjithashtu sipas një dokumentari gjerman 62-vjeçari vuan nga mungesa e vetëkontrollit dhe për këtë arsye ai ka ushtruar dhunë dhe e ka rrahur ish-bashkëshorten Lyudmila.

“Putin ka iluzione të pabesueshme kontrolli pasi i ka mbijetuar pesë tentativave për vrasje gjatë viteve të fundit”, thuhet në dokumentar.

Në dokumentar gjithashtu bëhet e ditur se Putini bën banjë të nxehta dhe të ftohta, si dhe shumë palestër me mjete sportive të shtrenjta amerikane për të tonifikuar trupin e tij.

Biografi Ben Judah ka deklaruar në këtë dokumentar se “Putin ka frikë nga plakja”. Mendohet se ai e ka bërë operacionin plastik në fytyrë në vitin 2010.

Gjatë kohës që ai drejtonte zyrën e KGB-së në Dresden të Gjermanisë, thuhej se Putin ishte dembel dhe pijanec. Madje në një rast thuhet se në një festë ai kapi me forcë dhe puthi një femër.

Dokumentari gjithashtu zbulon se Putin nuk është korrekt dhe shumë herë shfaqet me vonesë në takime të ndryshme. “Ai madje e la edhe Mbretëreshën e Anglisë të p

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close