fbpx

Nora Istrefi publikon këngën e re “Sje my lifestyle” (Video)

Pas një kohe pauz këngëtarja Nora Istrefi i është rikthyer skenës muzikore, kësaj radhe ajo ka publikuar klipin e ri të titulluar “Sje my lifestyle”.

Nora në këtë videoklip është shfaqur si zakonisht shumë joshëse, ndërsa këngën e ka punuar Marsel Gunga, e për tekstin janë kujdesur 2-Step, Era Istrefi dhe Ronela Hajati.

Klipi i këngës është realizuar nga  kompania Entermedia./ Portalb

Ndëgjoni këngën..

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close