fbpx

Ermali po përgatitet për verën, premton hite

Është një nga këngëtarët më të kërkuar të skenës. Prandaj, Ermal Fejzullahu po punon shumë në projekte muzikore që të mos i dëshpëroj simpatizuesit e tij të shumtë.

E këngët të cilat është duke i realizuar do të dalin në muajt e verës. Kështu të paktën ka konfirmuar vet ai për Indeksonline.

“Po jam duke punuar në projekte të reja por ato do të dalin gjatë verës. Njërën jam duke e realizuar me Big Bang Beats dhe është një këngë me shumë ritëm dhe do lansohet qysh në fillim të kësaj stine. Ndërsa kënga tjetër është duet së bashku me babain tim por ky projekt ka mundësi që të dal edhe në shtator për shkak se jemi duke i kushtuar shumë rëndësi që të dal një duet i mirë e jo të jetë vetëm një bashkëpunim” ka thënë Ermali.

Ai gjithashtu ka premtuar edhe bashkëpunime të tjera me kolegët e tij. Ermali po ashtu është shumë i angazhuar edhe me koncerte e mbrëmje muzikore për të cilat ka thënë se po shkojnë shumë mirë dhe është i kënaqur me prezencën e njerëzve.

Ndër të tjera, këngëtari po shijon sukseset e dy këngëve të fundit ‘S’ke qenë kismeti im’ dhe ‘Tavolina’ të cilën e ka në bashkëpunim me Ledrin dhe Lumi B. /Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button