fbpx

Tre persona nga Kumanova kanë rrahur dhe plaçkitur një emigrant sirian

Tre kumanovarë dy të moshës 21 vjeç dhe një 16 vjeçar kanë marrë padi penale për plaçkitje, konfirmon MPB.

Të tre ata më 20 janar rreth orës 19 në stacionin e autobusëve në Kumanovës, kanë sulmuar një emigrant sirian dhe i kanë vjedhur 300 euro dhe telefonin mobil.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close