fbpx

Policia po heton motivet për shpërthimin e bombës para gjykatave

­ Policia ende heton se kush janë kryerësit dhe motivet për shpërthimin e mbrëmshëm që ndodhi rreth orës 19:30 në bul. “Goce Dellçev” në afërsi të gjykatave të Shkupit.

Në shpërthim nuk ka të lënduar, ndërsa nuk është shkaktuar as dëm i madh material. Është dëmtuar kopshti i luleve në bulevardin përballë gjykatave. Rastin në polici e ka denoncuar një nëpunës i Gjykatës.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close