fbpx

Pas fejesës, Sinani vazhdon me koncerte

Fejesa e tij u bë temë dite në shumë media për faktin se vite më parë këngëtari njohur Sinan Hoxha u bë pjesë e një skandali që përfshinte edhe orientimin e tij seksual.

Sinan Hoxha u fejua me një Andrra Destanin nga Kumanova por që jeton në Gjermani, dhe pas fejesës ai vazhdon të ketë të njejtin ritëm të jetës, atë të koncerteve.

Festat e fundit e kanë gjetur atë nëpër angazhime të ndryshme në diasporë, atje ku Sinani vazhdon të jetë shumë i kërkuar.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close