fbpx

Gena sjell edhe një hit (Video)

Këngëtari i shumë hiteve shqiptare Gena, ka sjellë një tjetër super hit që mban titullin “Të kam dashuri”.

Kënga ka ardhur me një klip shumë interesant që është punuar nga AK Filmwork dhe nën tingujt e bukur të violinës së Ervin Gonxhit ku ka shumë ritëm.

Kjo këngë është punuar nga Threedots Productions, ndërsa tekstin e ka shkruar Ervin Gonxhi./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close