fbpx

Zoran Stavreski u shmanget gazetarëve

Ministri i Financave Zoran Stavreski sot ka ikur nga kamera. Ai u shfaq në hotelin “Holiday Inn” për të shënuar përvjetorin e 93-të të themelimit të Dhomës së Tregtisë.

Ministri Stavreski mbajti një fjalim të shkurtër para biznesmenëve në vend. Sipas njoftimit të departamentit të tij zëvendëskryeministri kishte për të dhënë një deklaratë për mediat, por në fund të ngjarjes së financave, Stavreski shkon drejt qeverisë për në seancë.

Zoran Stavreski ende nuk ka deklaruar asgjë në lidhje me këtë çështje të përgjimeve nga lideri i LSDM, Zoran Zaev.

Në dy nga 11 të paraqitura nga përgjimet sipas Zaevit janë regjistruar nga policia sekrete ku flet Jankullovska dhe Ministri i Financave Zoran Stavreski.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close