fbpx

Komisioneri Hahn viziton Kosovën

Komisioneri i Bashkimit Evropian për Politikë të Fqinjësisë Europiane dhe Negocim të Zgjerimit, Johannes Hahn, sot do të vizitojë Kosovën për herë të parë këtë të mërkurë, më 18 shkurt.

Komisioneri do të takohet me autoritetet e Kosovës, përfaqësues të partive politike, si dhe përfaqësues të shoqërisë civile dhe komunitetit të biznesit. /KosovaPress/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close