fbpx

Asnjë gol në duelin Bayern – Shakhtar

Bayern Munchen ka luajtur barazim pa gola në udhëtimin në Ukrainë, të skuadra e njohur Shakhtar Donstek.
Skuadra e Pep Guardiolas ishte skuadër më e mirë në pjesën më të madhe të kohës, duke e kontrolluar lojën si me posedim dhe me raste, por që portat mbeten të paprekura.
Nga minuta e 65’, Bayerni luajti me një lojtar më pak, pas ndëshkimit më karton të kuq të Xabi Alonsos.

Lajme të ngjashme

Back to top button