fbpx

Barazim në Paris, vendoset në Londër (Video)

Paris Saint Germain dhe Chelsea kanë luajtur barazim 1:1 në Parkun e Princave në kryeqytetin francez, në ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve.

PSG e nisi ndeshjen në sulm me Edison Cavanin dhe Zlatan Ibrahimovicin, ndërsa Chelsea me Diego Costan.
Mysafirët nga Londra të parët gjetën golin, nëpërmjet mbrojtësit Bratislav Ivanovic, që shënoi në minutën e 35’.

Lajme të ngjashme

Back to top button