fbpx

Familja Jashari nuk merr pjesë në pritjen për 17 Shkurt

Në pritjen e organizuar nga presidentja Atifete Jahjaga sonte me rastin e shtatëvjetorit të pavarësisë së Kosovës në Emerald, janë mbledhur qindra personalitete politike, akademike, sportive e të shoqërisë civile.

Mirëpo, në këtë pritje ka munguar Familja Jashari, për të cilën ishte rezervuar në vend në rreshtin e parë, transmeton indeksonline.

Po ashtu kanë munguar edhe Adem Demaçi dhe kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close