fbpx

Këto janë personalitet që po e pëlqejnë këngën ‘5’ të Bleros

Kënga ‘5’ e kënduar nga Blero Muharremi dhe Shkurta Gashi po pëlqehet me të madhe. Përveç që po pëlqehet nga fansat e tij besnik, ky projekt muzikor po ‘pëlqehet’ edhe nga shumë personalitet të tjera të njohura nga Kosova e me gjerë.

Këngëtarë, aktorë, model, politikanë e futbollistë, përmes disa fotografive kanë ‘konfirmuar’ që këngën ‘5’ e kanë favorite.

E këto foto janë vetëm shaka dhe mjaft të përshtatura me këtë këngë./Indeksonline/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close